Feromony męskie - działanie, opinie oraz skuteczność

Niewerbalna komunikacja pomiędzy ludźmi odgrywa szalenie ważną rolę. Odpowiedzialne za nią feromony sprawiają, że dwie osoby są dla siebie atrakcyjne. Feromony to jednak nie tylko sfera seksualna, ale także życiowa. Naturalny zapach ma wpływ na wybór przywódcy w grupie oraz na tworzenie swoistej więzi. Mając na względzie te atuty pora zastanowić się, czy feromony męskie w postaci perfum słusznie zyskują tak dużą popularność.

feromony meskie dzialanie

Zapach komunikacji

Feromony męskie odgrywają szczególną rolę w kontaktach personalnych. Są one swego rodzaju przekaźnikiem, który sprawia, że otoczenie podświadomie odbiera charakterystyczne sygnały. Mówią one o naszym nastawieniu, nastroju, emocjach. Ciało w naturalny sposób dopasowuje je do sytuacji, wiadomo bowiem, że skóra emituje takie substancje, które odpowiadają naszym aktualnym stanom emocjonalnym.
Liczne opinie dotyczące stosowania feromonów w postaci perfum mogą skłaniać do sięgnięcia po te substancje. Ich skład jest oparty na szczególnych właściwościach zwiększających atrakcyjność. Działają jak magnez i poniekąd skupiają uwagę otoczenia na danej osobie. Największą popularnością na rynku cieszą się feromony męskie, które otwierając drogę do "sławy" nawet nieśmiałym i postrzeganym jako mało atrakcyjni.

Feromony męskie - nie tylko seksualne mają znaczenie

Powiedzieliśmy, że feromony męskie mają wielorakie znaczenie. Oczywiście, najczęściej są one kojarzone ze sferą seksualną. Mają bowiem zwiększać atrakcyjność w oczach potencjalnych partnerek. Nie mniej jednak nie można nie zauważyć, że mają one znaczenie o wiele szersze. Tym samym mają one wpływ na całe życie społeczne, ich głównym zadaniem jest wzbudzenie pozytywnych, niemal magnetycznych reakcji. To siła przywódców i osób, które skupiają wokół siebie grono zwolenników. Pomagają więc w pracy i w codziennych zmaganiach społecznych, a kontakty z ludźmi stają się łatwiejsze. Oczywiście, taki efekt można uzyskać ,sięgając po odpowiednie feromony męskie, które w swojej recepturze zawierają kilka kluczowych składników.

Cechy feromonów

Warto wiedzieć, że naturalne feromony to bezwonne substancje produkowane przez tzw. gruczoły ekranowe zlokalizowane na całej skórze. Najsilniej są wydzielane w takich miejscach jak pachy, pachwiny, okolice narządów płciowych i ust. Wybitny polski seksuolog Lew-Starowicz słusznie określił je narkotykiem miłości.

Opinie na temat feromonów

Opinie użytkowników wybierających specjalistyczne feromony nie pozostawiają zbyt wiele miejsca na sceptyczne głosy. Ponad 90% osób stosujących feromony wskazuje na ich skuteczność. Kluczem do uzyskania powodzenia jest sięgnięcie po renomowane preparaty. Należy przy tym pamiętać, jaki cel chcemy osiągnąć. Jeśli zamierzamy stać się biznesowym rekinem, wybieramy takie receptury, które działają w tej konkretnej sferze. Zupełnie inne będziemy kupowali, jeśli naszym celem jest zwiększenie seksualnej atrakcyjności.

Wspomaganie natury

Feromony męskie i żeńskie są w istocie produktem naszego ciała. Nie zawsze jednak jesteśmy zadowoleni z tych efektów. Na szczęście i w tym przypadku na pomoc przychodzi nauka i zaawansowana technologia, dzięki której uzyskano androstenol, androstenon oraz androsteron — ludzkie feromony.

Struktura syntetycznych feromonów jest bliźniacza z naturalnymi, dlatego skuteczność preparatów dostępnych na rynku jest tak wysoka i — wbrew głosom sceptyków — nie ma nic wspólnego z efektem placebo. Spoglądając na liczne opinie feromony męskie nie tylko są skuteczne, ale przynoszą długofalowe korzyści w wielu sferach życia.

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.