Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Pompki do penisa – ranking 2017

Zależy Ci na szybkim powiększeniu penisa? Pompka do penisa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zamierzasz używać pompki regularnie, a może tylko sporadycznie? Sprawdź nasz ranking pompek do penisa z różnych przedziałów cenowych.

 

#1 Bathmate Hercules

Cena:329zł
NASZA OCENAocena5
bathmate hercules

Bathmate Hercules to o 30% mniejszy brat Bathmate Goliath. Pompka mniejszego rozmiaru, a mimo to zajmuje pierwsze miejsce w rankingu? Dla większości będzie to wystraczająco duża pompka do penisa oraz pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli nie planujesz występów w filmach porno rozmiar tej pompki pozwoli na  powiększenie penisa do satysfakcjonujących rozmiarów.

#2 Bathmate Goliath

Cena:539zł
 NASZA OCENAocena5
 Bathmate Goliat

Pompka w największym dostępnym rozmiarze, stworzona z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach. Podobnie jak Bahmate Hercules wykorzystuje działanie wodnego środowiska, dzięki czemu jest jeszcze bardziej skuteczna i bezpieczna. Sprawdź specyfikację pompki na stronie dystrybutora, aby upewnić się czy jest Ci potrzebna aż tak duża - jeśli nie wybierz Hercules`a.

#3 Pump Master

Cena:149zł
 NASZA OCENAocena25
 Pump Master

Prostota wykonania i cena są mocnym argumentem stojącymi za tą pompką. W przeciwieństwie do Bathmate nie wykorzystuje ona środowiska wodnego, co sprawia, że przy zakupie tego produktu powinieneś zaopatrzyć się również w dobry żel.

#4 XL Sucker

Cena:99zł
 NASZA OCENAocena2
 XLsucker

Ekonomiczne rozwiązanie dla najbardziej oszczędnych. Do pompki warto zakupić żel, spowoduje to poślizg i nawilżenie co jest bardzo ważne przy używaniu tych urządzeń. Polecamy mężczyznom chcącym dopompować swoją męskość jedynie „od święta”.

Jak działają pompki do penisa?

Nie jesteś powien co do skuteczności pompek? Co tak właściwie sprawią, że efekty używania widać już po pierwszym użyciu? Obejrzyj przygotowany przez nas film.

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.