Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Tabletki na potencję – Ranking najlepszych preparatów

Zastanawiasz się jakie tabletki na potencję kupić? Porównujesz skład preparatów ale nie wiele Ci to mówi? Sprawdź nasz ranking najlepszych tabletek na potencję. Wszystkie produktu w rankingu bazują na naturalnych składnikach i dostępne są bez recepty.

#1 Vigrax

Cena: 139 zł
Wydajność: 30 dni

NASZA OCENA:ocena5

Vigrax

Vigrax to zdecydowany lider wśród tabletek na potencję bez recepty. Już po tygodniu stosowania tego suplementu można poczuć wyraźny wzrost potencji. Zawiera kluczowe składniki w zwalczaniu Twojego problemu. Vigrax jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych. Zbiera dobre opinie, a jego cena nie jest wygórowana – w 100% zasługuje na pierwsze miejsce w rankingu. Stosuje się go regularnie po 2 tabletki dziennie. Nie ma konieczności przyjmowania go bezpośrednio przed stosunkiem, co sprawia, że nie ogranicza naszej spontaniczności.

#2 Climax Control

Cena: 149 zł
Wydajność: 30 dni

NASZA OCENA:ocena45

Climax Control

Climax Control jest świetnym produktem działającym na wielu płaszczyznach. Dlaczego więc jest dla nas numerem dwa? Wyraźnie podnosi popęd seksualny, jednak nie aż tak skutecznie jak Vigrax. Wyprzedza natomiast Vigrax pod względem przedłużenia stosunku, jeśli wiec zbyt szybko kończysz, wybierz ten produkt a wyraźnie przedłużysz stosunek. Climax Control to uniwersalny preparat dla mężczyzn borykających się z obiema dolegliwościami. Cena tabletek na tle konkurentów jest dość atrakcyjna, dlatego też dajemy mu zasłużone drugie miejsce.

#3 Permen

Cena: 40 zł
Wydajność: 15 dni

NASZA OCENA: ocena3

permen king ranking

Permen dostępny jest w dwóch wersjach - zwykłej oraz King. Preparat stosuje się codziennie w porcji po 2 tabletki. Jedno opakowanie starcza na dokładnie 15 dni suplementacji. Aby kuracja była skuteczna zaleca się również przyjmowanie przed stosunkiem Permen Go! co znacząco zwiększa koszt kuracji. Przyjmując Permen Go! zaledwie 2 razy w tygodniu, miesięczna suplementacja w połączniu z Permen King będzie kosztować około 200zł, co jest dość dużą kwotą w porównaniu do naszego lidera – Vigrax.

#4 Braveran

Cena: 40 zł
Wydajność: 2 dni

NASZA OCENA:Ocena

braveran ranking

Braveran to jedne z popularniejszych preparatów na wzmocnienie potencji. Cena Braveranu oscyluje w okolicach 30zł za jedno opakowanie, które zawiera jedynie 8 tabletek. Zalecana dawka to, aż 4 tabletki, które przyjmuje się przed stosunkiem, co oznacza, że opakowanie starczy zaledwie na 2 razy. Według nas cena tego produktu jest mocno zawyżona, a co więcej  rozwiązuje problem jedynie wtedy gdy mamy pod ręką tabletki.

Kryteria oceny

Podstawą oceny w naszym ranking jest skład bazujący jedynie na naturalnych składnikach. Zbierając opinie konsumentów, analizując skład i cenę produktów stworzyliśmy ranking najlepszych tabletek na potencję. Z pewnością będzie on bardzo pomocny przed wyborem suplementu lub ewentualnej zmianie na coś skuteczniejszego.

Co kiedy ziołowe preparaty zawiodą?

Pamiętaj, że to tylko suplementy. Uzupełniają niezbędne składniki, które odpowiedzialne są za prawidłowe funkcje seksualne, jednak nigdy nie będą tak skuteczne jak leki. Wpływ na potencję ma nie tylko wiek, ale tryb naszego życia. Stres, niepełnowartościowe jedzenie, używki czy brak aktywności fizycznej wywiera ogromny wpływ. A więc co zrobić kiedy suplementy zawiodą? W takim wypadku niezbędna będzie wizyta u lekarza, który przepisze odpowiedni lek na potencję oraz wprowadzenie kilku nowych nawyków. Wszelkie leki dostępne na receptę należy stosować jedynie pod nadzorem lekarza. Leki z jednej strony pomagają zwalczyć dolegliwość ale z drugiej powodują pewne działania niepożądane, co sprawia, że powinny być on stosowane w ostateczności.

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.