Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

7 ćwiczeń na przedwczesny wytrysk - 5 minut do przedłużenia stosunku!

Problem z przedwczesnym wytryskiem dotyka mężczyzn w różnym wieku. Ćwiczenia to jeden w wielu sposobów na opóźnienie wytrysku, są proste w wykonywaniu a do tego nic nie stoi na przeszkodzie by łączyć je z innymi metodami. Przedwczesny wytrysk często jest przyczyną niepotrzebnych nerwów. Nie dość, że sfrustrowany mężczyzna traci przez to pewność siebie, to dodatkowo jego nieusatysfakcjonowana partnerka może w końcu zacząć mieć o to pretensje. Te ćwiczenia pomogą Ci opóźnić wytrysk i wydłużyć stosunek!

Kiedy zaczyna się problem z przedwczesnym wytryskiem?

Oczywiście, nie jest problemem gdy taka sytuacja wydarzyła się raz lub dwa, szczególnie w jakichś stresujących sytuacjach. Gorzej jednak, gdy problem ze zbyt krótkim stosunkiem występuje przez cały czas. W takiej sytuacji warto jak najszybciej zapoznać się z poniższymi poradami, aby wszystko układało się tak, jak sobie tego życzą obie strony. Prezentujemy siedem sprawdzonych sposobów i ćwiczeń pozwalających przedłużyć stosunek, które są proste do wdrożenia w życie, a jednocześnie naprawdę działają.

1. Regularne uprawianie seksu

Brzmi trochę przewrotnie, prawda? Nic bardziej mylnego! Im rzadsze zbliżenia, tym większe prawdopodobieństwo przedwczesnego wytrysku, czyli jednocześnie na przedłużenie stosunku może korzystanie wpłynąć regularne współżycie. Mężczyźni, którzy z powodu przedwczesnego wytrysku unikają zbliżeń ze swoimi partnerkami powinni więc działać całkowicie odwrotnie.

2. Przerywanie masturbacji przed wystąpieniem ejakulacji

Nie jest to łatwe i efekty pojawią się dopiero po kilkunastu tygodniach, ale to ćwiczenie jest jednym z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych. Mężczyzna, który chce ćwiczyć opóźnienie wytrysku powinien podczas masturbacji próbować przestać w momencie, gdy czuje że zbliża się do przysłowiowego "finiszu". Po chwili, gdy napięcie nieco opadnie, należy wznowić masturbację.
Ważna uwaga! Jeżeli o męskiej masturbacji mowa, warto wspomnieć o najważniejszym, a mianowicie o wykształcaniu dobrych nawyków związanych z masturbacją. Chodzi przede wszystkim o to, aby robić to wtedy, gdy ma się odpowiednią ilość czasu. W przeciwnym razie, gdy mężczyzna za każdym razem chce dojść jak najszybciej, to może wykształcić w sobie nieodpowiednie nawyki związane z orgazmem, co w oczywisty sposób prowadzi do szybkich reakcji na stosunki z partnerkami.

3. Masturbowanie się przed seksem

To akurat jest oczywiste. Mężczyzna, który będzie się masturbował przed zbliżeniem nie będzie później odczuwał aż tak dużej potrzeby osiągnięcia orgazmu. Panowie powinni jednak pamiętać, żeby zrobić to przynajmniej na dwie godziny przed stosunkiem, bo inaczej ich organizm może nie zdążyć się zregenerować, co doprowadzi do niepotrzebnych nerwów.

4. Ćwiczenie mięśni Kegla

Chociaż słysząc o mięśniach Kegla większość panów myśli o sprawach kobiecych, to właśnie te mięśnie wpływają u nich na prawidłowe oddawanie moczu. Co ciekawe, mięśnie Kegla u mężczyzn umożliwiają również poruszanie penisem podczas wzwodu. Jak je zatem ćwiczyć? Wystarczy... wstrzymywać strumień moczu podczas załatwiania swoich potrzeb w toalecie.

5. Dobór odpowiedniej pozycji podczas seksu

Regularnie wykonywane ćwiczenia to jedno, ale w celu przedłużenia stosunku warto również dobrać odpowiednią pozycję seksualną. Można poszukać inspiracji w takich pozycjach, w których to kobieta nadaje tempo akcji, gdyż może to zauważalnie przedłużyć stosunek.
Panowie cierpiący na problemy z przedwczesnym wytryskiem mają więc wiele sposobów na to, aby poprawić swoją sytuację i zacząć w pełni cieszyć się seksem. Gdyby jednak to nie pomagało, zawsze warto poradzić się lekarza-specjalisty, który na pewno pomoże znaleźć rozwiązanie problemu.

6. Metoda uciskowa

W momencie uczucia zbliżającego się wytrysku przerwij penetrację wycofując członka z pochwy. Następnie uciśnij miejsce tuż poniżej żołędzi. Ucisk spowoduje zmniejszenie poziomu podniecenia, kiedy już to nastąpi możesz kontynuować stosunek. Ćwiczenie możesz wykonywać również podczas masturbacji, starając się doprowadzić do stanu bliskiego ejakulacji minimum 3 razy.

7. Ćwiczenia oddechowe

Prawidłowe oddychanie odgrywa istotną rolę w procesie ejakulacji. Płytkie, szybkie oddechy mogą prowadzić bowiem do szybszego finiszu. Połóż się wygodnie, a następnie przez kilka minut wykonuj ćwiczenie polegające na powolnym nabieraniu powietrza w płuca, a następnie wypuszczaniu. Dołącz do tego metodę wyobrażeniową. Zacznij od wyobrażania sobie gry wstępnej, a następnie penetracji pamiętając o prawidłowym oddechu.

Podsumowanie

Ćwiczenia można dowolnie łączyć ze sobą, aby uzyskać szybsze i lepsze efekty. Końcowym stadium powinno być całkowite panowanie nad wytryskiem. Część z nich możesz wykonywać podczas seksu, a więc to czysta przyjemnością. Jedynie ćwiczenie oddechowe wymaga poświęcenia kilku minut dziennie, dobrym pomysłem jest wykonywanie go przed drzemką czy snem. Nie mart się jeśli efekty nie przyjdą od zaraz. Średnio po 2-3 miesiąch powinieneś zauważyć już wymierne efekty.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.