Długość czy grubość – jaki jest idealny rozmiar penisa według kobiet?

Zarówno długość jak i grubość penisa w procesie kobiecego orgazmu odgrywa ważną rolę. Jednak większość mężczyzn mających problem z rozmiarem swojej męskości powinna zwracać uwagę na obwód członka. Z przeprowadzonych badań wynika, że grubość penisa jest znacznie ważniejsza od jego długości.

Długość penisa kluczem do sukcesu

Z badania przeprowadzonego przez Russella Eisenmana z Uniwersytetu w Texasie jednoznacznie wynika, że o wiele istotniejsza jest długość penisa. W eksperymencie uczestniczyło 50 kobiet, z których, aż 45 odpowiedziało, że woli grubsze przyrodzenia. Co więcej zaznaczyły, że długość jest sprawą drugorzędną i w zupełności wystarcza, jeśli jego długość wacha się w granicach 14-16 cm.

Potwierdzeniem dla powyższego badania jest ankieta wykonana przez doktor Francken oraz jego zespół. Do tego eksperymentu zaangażowano 375 aktywnie seksualnie kobiet. Wśród pań, które udzieliły odpowiedzi na pytania, aż 60% zaznaczyło, że rozmiar ma znaczenie. Większość z nich podobnie jak w poprzednim badaniu zaznaczyła, że ważniejsza od długości jest grubość. Warto zaznaczyć, że czynniki takie jak wykształcenie, wyznanie czy wiek nie miało znaczenia na udzielone odpowiedzi.

Jak zwiększyć grubość penisa?

Zwiększenie grubości jest możliwe poprzez wykorzystanie specjalnych metod na powiększenie członka. Większość z nich działają zarówno na wydłużenie jak i pogrubienie przyrodzenia. Są to metody mało inwazyjne oraz skuteczne. Największą ostrożność podczas powiększania penisa trzeba zachować w przypadku ćwiczeń, w początkowym etapie mogą wystąpić problemy z siłą ucisku, jednak z biegiem czasu nabiera się wprawy. Jeśli mimo to masz pewne obawy przed tym sposobem, polecamy spróbować tabletek na powiększenie penisa lub urządzeń do pompowania czy rozciągania penisa. Dobre preparaty i urządzenia znajdziesz w naszych rankingach, które zawierają w naszej opinii najlepsze produkty na rynku. Usatysfakcjonowanie kobiety powinno być naszym priorytetem, dlatego warto poświeć czas na to, żeby mieć czy je zaspokajać.

1 komentarz

  1. Założyć dwie, trzy, cztery… gumki i już penis grubszy. Tylko obawiam się, że zero przyjemności i ciężko by było dojść, nie na taki idealny pomysł wpadłem jakby mi się zdawało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *