Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Długość czy grubość członka – co jest dla kobiet ważniejsze?

Zarówno długość jak i grubość penisa jest w kwestii zaspokojenia potrzeb kobiet ważna. Jednak większość mężczyzn mających problem z rozmiarem swojej męskości powinna głownie zwracać uwagę na obwód członka. Z przeprowadzonych badań wynika, że jest to główny czynnik, który pozwala kobietom osiągnąć orgazm.

 

Długość penisa kluczem do sukcesu

Z badanie przeprowadzone przez Russella Eisenmana z Uniwersytetu w Texasie jednoznacznie wynika, że o wiele istotniejsza jest długość przyrodzenia. W eksperymencie uczestniczyło 50 kobiet, z których, aż 45 odpowiedziało, że woli grubsze członki. Co więcej zaznaczyły, że długość jest sprawą drugorzędną i w zupełności wystarcza, jeśli jego długość wacha się w granicach 14-16 cm.

Potwierdzeniem dla powyższego badania jest ankieta wykonana przez doktor Francken oraz jego zespół. Do tego eksperymentu zaangażowano 375 aktywnie seksualnie kobiet. Wśród pań, które udzieliły odpowiedzi na pytania, aż 60% zaznaczyło, że rozmiar ma znaczenie. Co więcej, większość z nich zaznaczyła, że ważniejsza od długości jest grubość. Warto zaznaczyć, że czynniki takie jak wykształcenie, wyznanie czy wiek nie miało znaczenia na udzielone odpowiedzi.

Jak zwiększyć obwód penisa?

Aby zwiększyć grubość członka można wykorzystać jakąkolwiek przedstawioną na naszej stronie metodę. Wszystkie z nich działają zarówno na wydłużenie jak i pogrubienie przyrodzenia. Są to metody małoinwazyjne oraz skuteczne. Największą ostrożność podczas powiększania penisa trzeba zachować w przypadku ćwiczeń, w początkowym etapie mogą wystąpić problemy z siłą ucisku, jednak z biegiem czasu nabiera się wprawy. Jeśli mimo to masz pewne obawy przed tym sposobem, polecam spróbować z tabletek na powiększenie penisa lub urządzeń do pompowania czy rozciągania penisa. Dobre preparaty i urządzenia znajdziesz w naszych rankingach, które zawierają w naszej opinii najlepsze produkty na rynku. Usatysfakcjonowanie kobiety powinno być naszym priorytetem, dlatego warto poświeć czas na to, żeby mieć czy je zaspokajać.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.