Fakty i mity na temat rozmiaru członka

Naukowcy od lat przeprowadzają badania nad fizjologią przyrodzenia. Do dziś przeprowadzono masę badań na całym świecie. Przez ten czas powstało wiele twierdzeń i przekonań na temat skutecznego powiększania penisa. Naszym celem jest, aby dostarczyć Tobie jak najwięcej rzetelnych informacji o tym co skuteczne oraz o tym co głoszą „afrykańscy wodzowie”, którzy nie zawsze mają racje.

Mit #1 Kobiety wolą długiego czy grubego członka

Badania Russella Eisenmana z Uniwersytetu w Texasie dowiodły, że 45 na 50 pytanych kobiet uważa, że istotny jest obwód członka. Jak powiększyć penisa, aby zyskać na grubości? Dobrą aczkolwiek kosztową metodą jest aplikacja kwasu hialuronowego. Jeśli jednak nie chcesz wydawać fortuny, równie dobrze sprawdzą się inne metody. Przy powiększanie członka nie należy popadać w skrajność, zbyt gruby i przerośnięty fallus może być bolesnym doznaniem dla kobiety. Mimo, iż nasze partnerki nie mówią nam o tym, to jeśli posiadasz naprawdę niezbyt dużego członka powinieneś się tego domyślić i spróbować zdobyć kilka centymetrów. W tym celu możemy wykonywać proste ćwiczenia oraz połączyć z stosowaniem odpowiednich suplementów, aby wzmocnić efekt. Masę dobrych preparatów możesz zamówić przez internet. Dystrybutorzy dbają o dyskrecję wysyłając paczki bez żadnych informacji na temat produktu znajdującego się w środku.

Mit #2 Pompki do penisa nie powodują efektów ubocznych

Używanie pompki wbrew zapewnieniom producenta może powodować skutki uboczne. Częste stosowanie może doprowadzić do osłabienia elastycznych elementów penisa a tym samym do trwałego zaburzenia wzwodu. Szczególną czujność muszą zachować mężczyźni którzy cierpią na zaburzenie krzepliwości krwi, trapizm czy skrzywienie członka. Zaznaczamy również, fakt iż stosowanie pompek powiększających członka zgodne z instrukcją przynosi dobre efekty bez uszczerbku na zdrowiu. W przypadku tej metody powiększania, zalecana jest szczególna czujność a w razie niepokojących zmian przerwanie kuracji i zlokalizowanie problemu.

obalony

Mit #3 Suplementy na powiększanie penisa dają trwałe efekty

Tak mogą, powiększanie członka działa analogicznie do budowania mięśni – potrzeba czasu oraz odpowiednich substancji. Odpowiednia kompozycja ziół, witamin i minerałów zawarta w tabletkach na powiększenie członka może przynieść bardzo dobre rezultaty. Aby utrzymać maksymalny efekt warto po jakimś czasie powtórzyć kurację.

potwierdzony

Mit #4 Aktywni mogą więcej

Udowodniono że mężczyźni bez nałogów i uprawiający sport są bardziej aktywni w sypialni. Warto zadbać również o to co jemy, jeśli zadbasz o te dwie rzeczy to na pewno zauważysz znaczny wzrost libido a Twoje erekcje będą dłuższe.

potwierdzony

Mit #5 Rozciąganie ciężarkami jest bezpieczne

Do zwiotczałego członka należy przyczepić ciężarem, dzięki któremu członek będzie ulegał wydłużeniu. Tak to wygląda w teorii. Jak jest w rzeczywistości? Rozciąganie przy użyciu ciężarków wymaga szczególnej uwagi, w wyniku nieprawidłowego wykonywania można, zaobserwować liczne skutki uboczne takie jak podrażnienie skóry czy uszkodzenie przyrodzenia co może prowadzić nawet do impotencji. O wiele bezpieczniejsze są ekspandery do rozciągania penisa.

prawdopodony
potwierdzony

Mit #6 Większy penis – pewniejszy w łóżku

Mężczyźni obdarzeni przez naturę większym przyrodzeniem są pewniejsi siebie i dzięki temu łatwiej im znaleźć partnerkę. Mimo, iż mówi się o tym, że nie jest ważna wielkość a umiejętności, wiele kobiet nie osiąga szczytu seksualnej rozkoszy. Powodem jest zbyt mały członek, który nie dostarcza wystarczających bodźców. Ważne w takiej sytuacji jest, aby kobieta tego nie ukrywała i pomogła swojemu partnerowi w miarę możliwości. Powiększenie członka o kilka centymetrów jest w dzisiejszych czasach rzeczą osiągalną i wcale nie trzeba decydować się na operację. Istnieje kilka naturalnych sposobów powiększenie członka w domowym zaciszu. Trudno więc zrozumieć panów, którzy nie podejmują żadnych działań, aby nie tylko zadowolić siebie ale i swoją partnerkę. Specjaliści dowiedli że pewniejsi mężczyźni mają częstszą ochotę na seks oraz osiągają silniejszy orgazm. Wpływa to również na psychikę. Mężczyzna wiedząc, o tym, że ma czym zadowolić kobietę, nie myśli nawet, że jego partnerka nie osiągnie orgazmu co przekłada się na jego umiejętności łóżkowe.

potwierdzony

Mit #7 Operacja chirurgiczna – bezpieczny zabieg

Oprócz dużego kosztu przeprowadzonego zabiegu, największą wadą jest duża inwazyjność tego sposobu. Co więcej zabieg ten może doprowadzić do zakażenia lub trwałego zaniku wzwodu. Po operacji zaleca się pacjentowi urządzenie do naciągania członka, które stosuje przez 3-4 tygodnie. W związku z możliwością poważnych komplikacji, polecamy zaniechać operacji, a zamiast tego od razu przejść do używania ekstenedrów lub innych wcześniej opisanych metod.

prawdopodony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *