Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Fakty i mity na temat rozmiaru członka

Naukowcy od lat przeprowadzają badania nad fizjologią przyrodzenia. Do dziś przeprowadzono masę badań na całym świecie. Przez ten czas powtsało wiele twierdzeń i przekonań na temat skutcznego powiększania penisa. Naszym celem jest, aby dostarczyć Tobie jak najwięcej rzetelnych informacji o tym co skuteczne oraz o tym co głoszą "afrykańscy wodzowie", którzy nie zawsze mają racje.

 

Mit #1 Pompki do penisa nie powodują jakicholwiek efektów ubocznych?

Używanie pompki wbrew zapewnieniom producenta może powodować skutki uboczne. Częste stosowanie może doprowadzić do osłabienia elastycznych elementów penisa a tym samym do trwałego zaburzenia wzwodu. Szczególną czujność muszą zachować mężczyźni którzy cierpią na zaburzenie krzepliwości krwi, trapizm czy skrzywienie członka. Zaznaczamy również, fakt iż stosowanie zgodne z instrukcją może przynosić dobre efekty bez uszczerbku na zdrowiu. W przypadku tej metody powiększania, zalecana jest szczególna czujność a w razie niepokojących zmian przerwanie kuracji i zlokalizowanie problemu.

obalony

Mit #2 Czy suplementy na powiększanie penisa mogą dawać długotrwałe efekty?

Tak mogą, powiększanie członka działa analogicznie do budowany mięśni - potrzeba czasu ale jak już to osiągniemy będzie dumni z swoich rozmiarów. Aby utrzymać maksymalny efekt warto po jakimś czasie powtórzyć kurację z wykorzystaniem tych samych tabletek na powiększanie penisa.

potwierdzony

Mit #3 Aktywni mogą więcej?

Udowodniono że mężczyźni bez nałogów i uprawiający sport są bardziej aktywni w sypialni. Warto zadbać również o to co jemy, jeśli zadbasz o te dwie rzeczy to na pewno zauważysz znaczny wzrost libido a Twoje erekcje będą dłuższe.

potwierdzony

Mit #4 Rozciąganie cieżarkami jest bezpieczne.

Do zwiotczałego członka należy przyczepić ciężarem, dzięki któremu członek będzie ulegał wydłużeniu. Tak to wygląda w teorii. Jak jest w rzeczywistości? Rozciąganie przy użyciu ciężarków wymaga szczególnej uwagi, w wyniku nieprawidłowego wykonywania można, zaobserwować liczne skutki uboczne takie jak podrażnienie skóry czy uszkodzenie przyrodzenia co może prowadzić nawet do impotencji. O wiele bezpieczniejsze jest rozciąganie używając ekspandera, zobacz nasz ranking ekspanderów!

prawdopodony

Mit #5 Kobiety wolą dużego i grubego?

Badania Russella Eisenmana z Uniwersytetu w Texasie dowiodły, że 45 na 50 pytanych kobiet uważa, że istotny jest obwód członka. Nie należy jednak popadać w skrajność, ponieważ zbyt grube i przerośnięte przyrodzenie może być bolesnym doznaniem dla kobiety. Mimo, iż nasze partnerki nie mówią nam o tym, to jeśli posiadasz naprawdę niezbyt dużego członka powinniśmy się tego domyślić i spróbować zdobyć kilka centymetrów. W tym celu możemy wykonywać proste ćwiczenia i połączyć z stosowaniem odpowiednich suplementów aby wzmocnić efekt. Masę dobrych preparatów możesz zamówić przez internet. Dystrybutorzy dbają o dyskrecję wysyłając paczki bez żadnych informacji na temat produktu znajdującego się w środku.

potwierdzony

Mit #6 Większy penis - pewniejszy w łóżku?

Mężczyźni obdarzeni przez naturę większym przyrodzeniem są pewniejsi siebie i łatwiej im znaleźć partnerkę. Mimo, iż mówi się o tym, że nie jest ważna wielkość a umiejętności, wiele kobiet nie osiąga szczytu seksualnej rozkoszy. Powodem jest zbyt mały członek, który nie dostarcza wystarczających bodźców. Ważne w takiej sytuacji jest, aby kobiety tego nie ukrywały i pomagały swym partnerom. Powiększenie penisa o kilka centymetrów jest w dzisiejszych czasach rzeczą osiągalną. Trudno więc zrozumieć panów, którzy nie podejmują żadnych działań aby nie tylko zadowolić siebie ale i swoją partnerkę. Specjaliści dowiedli że pewniejsi mężczyźni mają częstszą ochotę na seks oraz osiągają silniejszy orgazm. Wpływa to również na psychikę. Mężczyzna wiedząc, o tym, że ma czym zadowolić kobietę, nie myśli nawet, że jego partnerka nie osiągnie orgazmu co przekłada się na jego umiejętności łóżkowe.

potwierdzony

Mit #7 Zabieg chirurgiczny - na pomoc rozmiarowi męskości?

Oprócz dużego kosztu przeprowadzonego zabiegu, największą wadą jest duża inwazyjność tego sposobu. Co więcej zabieg ten może doprowadzić do zakażenia lub trwałego zaniku wzwodu. Po operacji zaleca się pacjentowi urządzenie do naciągania członka, które stosuje przez 3-4 tygodnie. W związku z możliwością poważnych komplikacji, polecamy zaniechać operacji, a zamiast tego od razu przejść do używania ekstenedrów lub innych wcześniej opisanych metod.

prawdopodony

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.