Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Jak powiększyć penisa – 6 i PÓŁ metody na powiększanie penisa

Zastanawiasz się jak powiększyć penisa? Zawsze chciałeś mieć DUŻEGO członka, który usatysfakcjonuje każda kobietę? Czy można powiększyć penisa skutecznie i bezpiecznie? Poznaj naturalne metody powiększenia penisa i wybierz odpowiednią dla siebie.

METODA #1 – Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa to jedna z najbardziej popularnych metod. Dlaczego? Coraz więcej czasu poświęcamy pracy co prowadzi do tego, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani, a ta metoda ogranicza się jedynie do codziennego zażycia tabletki. Dobre preparaty nie są bardzo drogie, a często dają o wiele lepsze rezultaty niż byśmy się tego spodziewali. Jak powiększyć penisa naturalnie i skutecznie? Tabletki są do tego wręcz stworzone! „Chodzi tu zwłaszcza o wolny testosteron. Z wiekiem jądra produkują go coraz mniej, co skutkuje spadkiem potencji. W przypadku zwiększonej produkcji testosteronu dochodzi do podwyższenia metabolizmu. Dzięki temu wzmacniają się mięśnie i ubywa kilogramów w obwodzie brzucha. Poza tym, procesy metaboliczne skutkują wytwarzaniem większej ilości tlenku azotu, a organizm w stanie dodatniego bilansu azotowego wiąże się ze zwiększeniem libido. Następuje lepsze ukrwienie i penis zaczyna rosnąć.” – działanie tabletek powiększających opisane przez abcZdrowie.pl

TOP1 XtraSize

xtrasize

XtraSize to lider wśród tabletek na powiększenie penisa według większości rankingów. Środek zawiera silnie skoncentrowane wyciągi z ziół w największych dozwolonych dawkach dlatego też cieszy się największą skutecznością i popularnością na rynku tego typu preparatów.

 

 

rozmiar penisa ma znaczenie

Infografika stworzona w oparciu o "Badanie Seksulaności Polaków" przeprowadzone przez prof. Zbigniewa Izdebskiego oraz badanie Russella Eisenmana z Unwersyetu w Teksasie.

METODA #2 – Pompki próżniowe i wodne

Jak szybko powiększyć penisa? Wybierz pompkę! Pompki powiększające penisa są bardzo skutecznymi urządzeniami zwiększającymi obwód i długość przyrodzenia. Stosowane są również przez osobą borykające się ze słabą erekcją. Pompki możemy podzielić na próżniowe oraz pompki wykorzystujące środowisko wodne.

 • pompki próżniowe – mechanizm działania opiera się na odessaniu powietrza wewnątrz cylindra, co skutkuje powstaniem podciśnienia. Efektem działania pompki jest powstawanie mikropęknięć, w konsekwencji czego następuje proces regeneracji i rozrostu tkanek.
 • pompki wodne – działa na tej samej zasadzie co pompka próżniowa z ta różnicą, że wykorzystuje środowisko wodne, które zwiększa skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Chcesz szybkiego efektu? Koniecznie sprawdź nasz Ranking pompek do penisa!

Uwaga: wybierając pompkę do penisa zwracaj uwagę na jakość wykonania, pompki z niższej półki cenowej są najczęściej również niższej jakości, przy częstym używaniu może dojść do podrażnienia lub nawet uszkodzenia tkanek penisa. Pompki nie dają trwałych rezulatów - po odstawieniu pompki rozmiar członka wraca do początkowych rozmiarów.

METODA #3 - Ekspandery

Ekspandery stosuje się w celu stopniowego rozciągnięcia penisa. Rozciąganie penisa służy głównie wydłużeniu członka, jednak mężczyźni stosujący ekspandery odnotowują również przyrost grubości. Na efekty trzeba bardzo długo czekać, urządzenie jest o wiele droższe od pompek, a sam ekspander zaleca się nosić po kilka godzin dziennie. Wygląda to niezbyt zachęcająco, jednak trzeba dodać, że dobre urządzenie jest praktycznie nie widoczne pod ubraniem. Efekty powiększenia w przeciwieństwie do pompki są trwałe, po której odłożeniu członek szybko wraca do wcześniejszych rozmiarów.

Chcesz trwałych efektów? Sprawdź nasz RANKING EKSPANDERÓW!

METODA #4 - Ćwiczenia manualne

Metodą jaką warto się zainteresować są ćwiczenia manualne. Sposób ten nie kosztują nic więcej jak tylko odrobiny wolnego czasu oraz samozaparcia. Manualne techniki powiększania penisa opisaliśmy w artykule "8 MEGA ćwiczeń na powiększenie penisa". Ćwiczenia są bardzo bezpieczne, zdaniem wielu specjalistów niemożliwe jest, aby techniki te powodowały jakiekolwiek komplikacje, o ile nie są wykonywane nieprawidłowo.

METODA #5 – Chirurgiczne powiększanie członka

Wiele placówek chirurgii plastycznych, kieruje swoja ofertę do facetów z problemem rozmiaru męskości. Zazwyczaj korzystają z nich mężczyźni, których członek uległ uszkodzeniu podczas wypadku lub innych losowych okoliczności. Zabieg powiększający nie gwarantuje 100% skuteczności oraz bezpieczeństwa, nawet kiedy wykonuje go najlepszy specjalista.

Przebieg operacji w praktyce:
 • Poluzowanie więzadła procowatego i wieszadłowego, skutkujące wyciągniecie części penisa schowanego za wałem skórnym, stosowana do wydłużenia członka, przyrost jaki możemy uzyskać to około 3 cm.
 • Kolejna możliwością powiększenia członka, jest pobranie tłuszczu z dowolnej części ciała, a następnie przemieszczenia go celem zwiększenia rozmiaru członka. Zabieg wykonany w ten sposób jest o wiele bardziej bezpieczniejszy, dlatego też częściej wybierany, stosowany do zwiększenia obwody.
6 zagrożeń które mogą Cię czekać w wyniku operacji:
 • deformacja penisa
 • zakażenie
 • trwała impotencji
 • kompletna utrata doznań seksualnych
 • niezdolność do osiągnięcia erekcji lub orgazmu

Ze względy na ryzyko powikłań powinieneś porozmawiać ze swoim lekarzem i ocenić możliwe ryzyko. Zachęcam do rozważenia skorzystania z innych bezpieczniejszych metod, które są opisane w tym artykule.

METODA #6 – Powiększanie kwasem hialuronowym

Alternatywną dla operacji chirurgicznej jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Zabieg wykonuje się pod znieczuleniem miejscowym, całośc trwa do około 40 minut, poczym pacjent może udać się do domu. Po zabiegu należy wykonywać masaże, zapobiegające przemiszczanii się zaaplikowanego kwasu w formie żelu. Powiększając członka tą metodą można zyskać 1-2 cm w długości oraz 2-5cm w grubości penisa. Efekty są naprawdę dobre, zważając na fakt, iż to właśnie grubość penisa jest ważniejsza dla kobiet co udowadniają badania i ankiety. Mimo, iż zabieg wstrzyknięcia kwasy hialuronowego jest bezpieczny ma też swoje wady. Kwas jes biodegradowalny, a więc efekty nie są na stałe. Zabiega należy powtórzyć po około rok lub dwóch oraz wykazać się wstrzemięźliwością seksualną na okres 2-4 tygodni. Koszt zabiegu nie jest mały, z zależności od wybranej kliniki kosztuje około 4000-6000 złotych.

Metoda połowiczna

Na koniec zostawiliśmy dla Was coś magicznego. Wystarczy trochę iluzji, a Twój penis może wyglądać na nieco większego. Podobnie jak kobiety używają swoich sztuczek aby uwydatnić biust czy ukryć niedoskonałości tak i my mężczyźni może skorzystać z pewnych trików. Metoda ta bezpośrednio nie powiększy Twojego członka, dlatego zaliczyliśmy tę metodę jedynie w połowie.

 •  Zrzuć zbędne kilogramy

Pozbycie się zbędnego balastu sprawi, że Twój członek będzie wyglądał na większego oraz doda Ci seksapilu. Może i nie wpływa bezpośrednio na jego długość, ale jeśli chcesz zaimponować kobiecie to na pewno podziała. W ten sposób nie powiększysz bezpośrednio swojego członka, dlatego zaliczyliśmy tę metodę jedynie w połowie.

 •  Wydepiluj miejsca intymne

Wygolenie miejsc intymnych na tak zwane „zero” wizualnie powiększy Twojego penisa o dodatkowe centymetry. Jeśli jeszcze tego nie robisz to zacznij, a zauważysz jak Twój członek "urósł" po tej prostej czynności.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.