Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Jak powiększyć penisa – 5 i PÓŁ metody na powiększanie penisa

Zastanawiasz się jak powiększyć penisa? Zawsze chciałeś mieć DUŻEGO członka, który usatysfakcjonuje każda kobietę? Czy można powiększyć penisa skutecznie i bezpiecznie? Poznaj naturalne metody powiększenia penisa i wybierz odpowiednią dla siebie.

METODA #1 – Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa to jedna z najbardziej popularnych metod. Dlaczego? Coraz więcej czasu poświęcamy pracy co prowadzi do tego, że jesteśmy coraz bardziej zabiegani, a ta metoda ogranicza się jedynie do codziennego zażycia tabletki. Dobre preparaty nie są bardzo drogie, a często dają o wiele lepsze rezultaty niż byśmy się tego spodziewali. Jak powiększyć penisa naturalnie i skutecznie? Tabletki są do tego wręcz stworzone! „Chodzi tu zwłaszcza o wolny testosteron. Z wiekiem jądra produkują go coraz mniej, co skutkuje spadkiem potencji. W przypadku zwiększonej produkcji testosteronu dochodzi do podwyższenia metabolizmu. Dzięki temu wzmacniają się mięśnie i ubywa kilogramów w obwodzie brzucha. Poza tym, procesy metaboliczne skutkują wytwarzaniem większej ilości tlenku azotu, a organizm w stanie dodatniego bilansu azotowego wiąże się ze zwiększeniem libido. Następuje lepsze ukrwienie i penis zaczyna rosnąć.” – działanie tabletek powiększających opisane przez abcZdrowie.pl

TOP1 XtraSize

xtrasize

XtraSize to lider wśród tabletek na powiększenie penisa według większości rankingów. Środek zawiera silnie skoncentrowane wyciągi z ziół w największych dozwolonych dawkach dlatego też cieszy się największą skutecznością i popularnością na rynku tego typu preparatów.

 

 

rozmiar penisa ma znaczenie

Infografika stworzona w oparciu o "Badanie Seksulaności Polaków" przeprowadzone przez prof. Zbigniewa Izdebskiego oraz badanie Russella Eisenmana z Unwersyetu w Teksasie.

METODA #2 – Pompki próżniowe i wodne

Jak szybko powiększyć penisa? Wybierz pompkę! Pompki do penisa są bardzo skutecznymi urządzeniami zwiększającymi obwód i długość przyrodzenia. Stosowane są również przez osobą borykające się ze słabą erekcją. Pompki możemy podzielić na próżniowe oraz pompki wykorzystujące środowisko wodne.

 • pompki próżniowe – mechanizm działania opiera się na odessaniu powietrza wewnątrz cylindra, co skutkuje powstaniem podciśnienia. Efektem działania pompki jest powstawanie mikropęknięć, w konsekwencji czego następuje proces regeneracji i rozrostu tkanek.
 • pompki wodne – działa na tej samej zasadzie co pompka próżniowa z ta różnicą, że wykorzystuje środowisko wodne, które zwiększa skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Chcesz szybkiego efektu? Koniecznie sprawdź nasz Ranking pompek do penisa!

Uwaga: wybierając pompkę do penisa zwracaj uwagę na jakość wykonania, pompki z niższej półki cenowej są najczęściej również niższej jakości, przy częstym używaniu może dojść do podrażnienia lub nawet uszkodzenia tkanek penisa. Pompki nie dają trwałych rezulatów - po odstawieniu pompki rozmiar członka wraca do początkowych rozmiarów.

METODA #3 - Ekspandery

Ekspandery stosuje się w celu stopniowego rozciągnięcia penisa. Rozciąganie penisa służy głównie wydłużeniu członka, jednak mężczyźni stosujący ekspandery odnotowują również przyrost grubości. Na efekty trzeba bardzo długo czekać, urządzenie jest o wiele droższe od pompek, a sam ekspander zaleca się nosić po kilka godzin dziennie. Wygląda to niezbyt zachęcająco, jednak trzeba dodać, że dobre urządzenie jest praktycznie nie widoczne pod ubraniem. Efekty powiększenia w przeciwieństwie do pompki są trwałe, po której odłożeniu członek szybko wraca do wcześniejszych rozmiarów.

Chcesz trwałych efektów? Sprawdź nasz RANKING EKSPANDERÓW!

METODA #4 - Ćwiczenia manualne

Metodą jaką warto się zainteresować są ćwiczenia manualne. Sposób ten nie kosztują nic więcej jak tylko odrobiny wolnego czasu oraz samozaparcia. Manualne techniki powiększania penisa opisaliśmy w artykule "8 MEGA ćwiczeń na powiększenie penisa". Ćwiczenia są bardzo bezpieczne, zdaniem wielu specjalistów niemożliwe jest, aby techniki te powodowały jakiekolwiek komplikacje, o ile nie są wykonywane nieprawidłowo.

METODA #5 – Chirurgiczne powiększanie członka

Wiele placówek chirurgii plastycznych, kieruje swoja ofertę do facetów z problemem rozmiaru męskości. Zazwyczaj korzystają z nich mężczyźni, których członek uległ uszkodzeniu podczas wypadku lub innych losowych okoliczności. Zabieg powiększający nie gwarantuje 100% skuteczności oraz bezpieczeństwa, nawet kiedy wykonuje go najlepszy specjalista.

Przebieg operacji w praktyce:
 • Poluzowanie więzadła procowatego i wieszadłowego, skutkujące wyciągniecie części penisa schowanego za wałem skórnym, stosowana do wydłużenia członka, przyrost jaki możemy uzyskać to około 3 cm.
 • Kolejna możliwością powiększenia członka, jest pobranie tłuszczu z dowolnej części ciała, a następnie przemieszczenia go celem zwiększenia rozmiaru członka. Zabieg wykonany w ten sposób jest o wiele bardziej bezpieczniejszy, dlatego też częściej wybierany, stosowany do zwiększenia obwody.
6 zagrożeń które mogą Cię czekać w wyniku operacji:
 • deformacja penisa
 • zakażenie
 • trwała impotencji
 • kompletna utrata doznań seksualnych
 • niezdolność do osiągnięcia erekcji lub orgazmu

Ze względy na ryzyko powikłań powinieneś porozmawiać ze swoim lekarzem i ocenić możliwe ryzyko. Zachęcam do rozważenia skorzystania z innych bezpieczniejszych metod, które są opisane w tym artykule.

Metoda połowiczna

Na koniec zostawiliśmy dla Was coś magicznego. Wystarczy trochę iluzji, a Twój penis może wyglądać na nieco większego. Podobnie jak kobiety używają swoich sztuczek aby uwydatnić biust czy ukryć niedoskonałości tak i my mężczyźni może skorzystać z pewnych trików. Metoda ta bezpośrednio nie powiększy Twojego członka, dlatego zaliczyliśmy tę metodę jedynie w połowie.

 •  Zrzuć zbędne kilogramy

Pozbycie się zbędnego balastu sprawi, że Twój członek będzie wyglądał na większego oraz doda Ci seksapilu. Może i nie wpływa bezpośrednio na jego długość, ale jeśli chcesz zaimponować kobiecie to na pewno podziała. W ten sposób nie powiększysz bezpośrednio swojego członka, dlatego zaliczyliśmy tę metodę jedynie w połowie.

 •  Wydepiluj miejsca intymne

Wygolenie miejsc intymnych na tak zwane „zero” wizualnie powiększy Twojego penisa o dodatkowe centymetry. Jeśli jeszcze tego nie robisz to zacznij, a zauważysz jak Twój członek "urósł" po tej prostej czynności.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.