Penidrol Max – opinie na forum, cena, gdzie kupić?

Penidrol Max to kolejny z preparatów mających zapewnić większego penisa. Jakie są opinie na forum o Penidrol Max? Ile kosztuje i gdzie można kupić ten środek? Wszystko na temat Penidrol Max w jednym miejscu.

Opinie na forum

Opinie są podzielone. Część forumowiczów stwierdza, że po kliku tygodniach zauważyło znaczne przyrosty zarówno w długości jak i grubości penisa, natomiast cześć nie zauważyła znacznych zmian w rozmiarze penisa. Nasza opinia jest również sceptyczna co do tego preparatu. Polecamy natomiast zainteresować się liderem naszego rankingu – XtraSize, posiada o wiele lepsze referencje konsumentów dlatego szczególnie nim warto się zainteresować.

Skład i dawkowanie

W skład Penidrol Max wchodzi: Tribulus Terrestris, Maca 4:1, ekstrakt z palmy sabałowej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia. Można stwierdzić, że jest w nim nie wiele substancji, jednak te są kluczowe w preparatach powiększających penisa. Ważnym elementem jest ilość poszczególnych substancji. Zaleca się stosowanie się jednej tabletki dziennie, jedno opakowanie za które zapłacimy 159zł starcza na 30 dni. Czy jest to odpowiednia cena? Według nas w podobnej cenie można kupić o wiele skuteczniejsze preparaty. Koniecznie sprawdź nasz ranking zawierający najlepsze tabletki na powiększenie penisa.

Gdzie można kupić? Apteka czy online?

Z naszych informacji wynika, że Penidrol Max dostępny jest jedynie na stronie producenta. Żadna apteka nie ma go w swojej ofercie. Znaleźć można go również na portalach aukcyjnych. Kupując z takich portali trzeba zachować szczególną czujność, aby nie dać nabrać się na podróbkę.

Skuteczność i skutki uboczne

Naturalny składniki sprawiają, że nie powinno być po nim żadnych skutków ubocznych. Co do skuteczności, niestety nie jesteśmy do końca przekonani. Przeważające opinie konsumentów negatywnie oceniają Penidrol Max co nie stawia go w zbyt dobrym świetle.

Pendirol Max

157 zł
4.1

Ocena

4.1/10

Zalety

  • Naturalne składniki

Wady

  • Dostępny jedynie na zamówienie
  • Podzielone opinie konsumentów o skuteczności
  • Wysoka cena

1 komentarz

  1. Sporo kosztuje, a do tego mało opinii w sieci, jak już kupować to lepiej coś sprawdzonego, Skład też wydaje się jakiś niezbyt bogaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *