Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Permen King - opinie na forum, cena, skład i skutki uboczne

Permen King to preparat wzmacniający erekcję. Sprawdź opinie na forum, cenę, skład i dawkowanie. Czy Permen King jest skuteczny i powoduje skutków ubocznych?

 

Opinie na forum

Permen King to dość popularny preparat na erekcję, dlatego też łatwo znaleźć o nim wiele opinie. Część z nich wskazuje na poprawę ekercji po zastosowaniu Permenu, a część nie odczuła po nim znaczącej poprawy. Według nas powinien być on wystarczający na początkowe problemy z potencją. Jeśli jednak nie jesteś pewien zakupu polecamy sprawdzić nasz ranking tabletek na potencję. Liderem rankingu jest Vigrax i często to właśnie ten preparat jest polecany jako mocniejszy zamiennik. Ma bardzo dobre opinie wśród mężczyzn, także na pewno warto wziąć go pod uwagę.

Skład i dawkowanie

W skład Permen King wchodzą: tribulus terrestris (buzdyganek naziemnu), panax ginseng (żeń-szeń) oraz l-arginina. Zawiera dwa razy więcej l-arigininy niż zwykły Permen. Zalecane dawkowanie to 1-2 tabletki dziennie przez około 6-8 tygodni. Cena Permen King wynosi około 40zł za opakowanie zawierające 30 tabletek. Mimo, iż preparat zawiera podstawowe składniki wpływające na polepszenie erekcji to zawiera ich małą ilość. W związku z tym polecamy stosować minimum 2 tabletki dziennie. W takim przypadku jedno opakowanie starcza na zaledwie pół miesiąca. Warto podkreślić, że pomimo, iż skład Permen King został wzbogacony w stosunku do wcześniejszej wersji o dodatkową ilość L-argininy to niestety został jednocześnie zubożony w ilość Tribulus terrestris - i to aż pięciokrotnie!

Permen dostępny jest w czterech wersjach: Permen (zwykły), Permen King, Permen Sex Appetite oraz Permen Go. Trzy pierwszą są suplementami do regularnego stosowania, natomiast Permen Go jest ich dopełnieniem przyjmowanym 60 minut przed planowanym stosunkiem. Porównanie składu wszytkich czterech preparatów:

Permen

permen

Zawartość w jednej porcji (2 tabletki):

Tribulus terrestris
Żeń-szeń (Panax ginseng)
Chlorowodorek L-argininy, w tym:
L-arginina

 

500,0 mg
166,6 mg
423,2 mg
332 mg

Permen King

permen king

Zawartość w jednej porcji (2 tabletki):

Tribulus terrestris
Żeń-szeń (Panax ginseng)
Chlorowodorek L-argininy w tym:
L-arginina
CystiCran™ (Vaccinum macrocarpon)

 

100,0 mg
166,6 mg
725,6 mg
600 mg
20,0 mg

Permen Go!

permen go

Zawartość w jednej porcji (3 tabletki):

Pycnogenol® - ekstrakt z kory sosny nadmorskiej
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng)    
Chlorowodorek L-argininy, w tym:
L-arginina

 

80 mg
150 mg
1814 mg
1500 mg

Permen Sex Appetite

permen sex

Zawartość w jednej porcji (1 tabletka):

ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego
ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego
ekstrakt z korzenia turnery rozpierzchłej
ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego
Koenzym Q10
witamina B6

 

250mg
100mg
100mg
50mg
50mg
0,7mg

 

Skuteczność i skutki uboczne

Jak już wcześniej wspomnieliśmy mimo dość dobrego składu Permen zawiera zbyt małe dawki kluczowych substancji. Podwójna dawka l-argininy jest tylko chwytem marketingowym. Mimo, iż badania wykazują, że l-arginina może mieć pozytywny wpływ na potencję to Permen King zawiera jej za mało. Badania wykazały, że związek ten pomaga ale w dużo większych dawkach niż 600mg, a tyle właśnie znajduje się w dwóch tabletkach Permen King. Preparat jest oparty o naturalne składniki, a więc jest mało prawdopodobne aby powodował skutki uboczne. Ostrożność jednak powinni zachować mężczyźni powyżej 65 roku życia oraz osoby z nadciśnieniem lub problemami z układem krążenia. Jednym ze składników jest żeń-szeń, która nie zaleca się stosowania dłużej niż przez 3 miesiące. Długotrwała suplementacja tą substancją może prowadzić do syndromu żeń-szeniowego.  

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.