Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Permen King - opinie na forum, cena, skład i skutki uboczne

Permen King jest preparatem wzmacniającym potencję. Jakie są o nim opinie na forum, cena, skład i dawkowanie? Czy rzeczywiście nie powoduje skutków ubocznych i jest tak skuteczny, że 9/10 mężczyzn zauważa poprawę sprawności seksualnej?

Opinie na forum

Permen King to dość popularny preparat na erekcję, dlatego też łatwo znaleźć o nim wiele opinii. Komentarze wskazują jednoznacznie, że jest to skuteczny preparat, choć nie brakuje opinii o marnych lub braku efektów. Według Nas jest on skuteczny i wystarczający na łagodne stany zaburzeń erekcji. Jeśli nie jesteś pewien czy ten środek sprosta Twoim wymaganiom warto sprawdzić nasz ranking środków na erekcję.

Skład i dawkowanie

W skład Permen King wchodzą: tribulus terrestris (buzdyganek naziemnu), panax ginseng (żeń-szeń) oraz l-arginina. Zawiera dwa razy więcej l-arigininy niż zwykły Permen. Zalecane dawkowanie to 1-2 tabletki dziennie przez około 6-8 tygodni. Permen dostępny jest w czterech wersjach: Permen (klasyczny), Permen King, Permen Sex Appetite oraz Permen Go. Trzy pierwszą są suplementami do regularnego stosowania, natomiast Permen Go jest ich dopełnieniem przyjmowanym na 60 minut przed planowanym stosunkiem. Porównanie składu wszystkich czterech preparatów:

Permen

permen

Zawartość w jednej porcji (2 tabletki):

Tribulus terrestris
Żeń-szeń (Panax ginseng)
Chlorowodorek L-argininy, w tym:
L-arginina

 

500,0 mg
166,6 mg
423,2 mg
332 mg

Permen King

permen king

Zawartość w jednej porcji (2 tabletki):

Tribulus terrestris
Żeń-szeń (Panax ginseng)
Chlorowodorek L-argininy w tym:
L-arginina
CystiCran™ (Vaccinum macrocarpon)

 

100,0 mg
166,6 mg
725,6 mg
600 mg
20,0 mg

Permen Go!

permen go

Zawartość w jednej porcji (3 tabletki):

Pycnogenol® - ekstrakt z kory sosny nadmorskiej
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng)    
Chlorowodorek L-argininy, w tym:
L-arginina

 

80 mg
150 mg
1814 mg
1500 mg

Permen Sex Appetite

permen sex

Zawartość w jednej porcji (1 tabletka):

ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego
ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego
ekstrakt z korzenia turnery rozpierzchłej
ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego
Koenzym Q10
witamina B6

 

250mg
100mg
100mg
50mg
50mg
0,7mg

 

Skuteczność

Według producenta, aby osiągnąć poprawę sprawności seksualnej należy stosować Permen przez 6-8 tygodni. Informuje on również, że 9/10 mężczyzn jest zadowolonych ze stosowania preparatu, dane na podstawie badania Millward Brown (wrzesień 2013) wykonanego na zlecenie producenta. Niestety nie znaleźliśmy w internecie owego badania co potwierdzało by wysoką skuteczność Permenu - pozostaje wierzyć na słowo zarówno producentowi i komentarzom na forach.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy mimo dość dobrego składu Permen zawiera zbyt małe dawki kluczowych substancji. Podwójna dawka l-argininy jest tylko chwytem marketingowym. Mimo, iż badania wykazują, że l-arginina może mieć pozytywny wpływ na potencję to Permen King zawiera jej za mało. Badania wykazały, że związek ten pomaga, ale w dużo większych dawkach niż 600mg, a tyle właśnie znajduje się w dwóch tabletkach Permen King. Warto podkreślić, że pomimo, iż skład został wzbogacony w stosunku do wcześniejszej wersji o dodatkową ilość L-argininy to niestety został jednocześnie zubożony w ilość Tribulus terrestris - i to aż pięciokrotnie!

Skutki uboczne i przeciwskazania

Przeciwskazaniem w stosowaniu: nadwrażliwość na którykolwiek składnik, u kobiet w ciąży/karmiących piersią oraz dzieci. Biorąc pod uwagę skład oraz dawki poszczególnych substancji może być stosowany przez większość zdrowych mężczyzn bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek skutków ubocznych. Przed użycie należy zapoznać się z ulotką producenta lub lekarzem.
Preparat jest oparty o naturalne składniki, a więc jest mało prawdopodobne, aby powodował skutki uboczne. Ostrożność jednak powinni zachować mężczyźni powyżej 65 roku życia oraz osoby z nadciśnieniem lub problemami z układem krążenia. Jednym ze składników jest żeń-szeń, którego nie zaleca się stosować dłużej niż przez 3 miesiące. Długotrwała suplementacja tą substancją może prowadzić do syndromu żeń-szeniowego.

Cena i dostępność w aptece

Opakowanie zawierające 30 tabletek kosztuje około 40-50 złotych. Zaletą Permen King jest jego łatwa dostępność, można go kupić w praktycznie każdej aptece. Opakowanie w zależności od dawki starcza na 15-30 dni stosowania. Porównując z konkurencją cena okazuje się kolejnym atutem Permenu.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.