Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Pompki do penisa – ranking polecanych pompek próżniowych

Zależy Ci na szybkim powiększeniu penisa? Pompka do penisa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zamierzasz używać pompki regularnie, a może tylko sporadycznie? Sprawdź nasz ranking pompek do penisa z różnych przedziałów cenowych.

#1 Bathmate Hercules

Cena:329zł
NASZA OCENAocena5
bathmate hercules

Bathmate Hercules to o 30% mniejszy brat Bathmate Goliath. Pompka mniejszego rozmiaru, a mimo to zajmuje pierwsze miejsce w rankingu? Dla większości będzie to wystraczająco duża pompka do penisa oraz pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli nie planujesz występów w filmach porno rozmiar tej pompki pozwoli na  powiększenie penisa do satysfakcjonujących rozmiarów..

#2 Bathmate Hydromax X30

Cena:539zł
 NASZA OCENAocena5
 Bathmate Goliat

Bathmate Hydromax X30 jest bliźniaczym modelem Herculesa z tą różnicą, że generuje 35% większą siłę ssącą. Pompka stworzona z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach. Podobnie jak Bahmate Hercules wykorzystuje działanie wodnego środowiska, dzięki czemu jest jeszcze bardziej skuteczna i bezpieczna. Dokładną specyfikację poznasz na stronie oficjalnego dysrybutora.

#3 Pump Master

Cena:149zł
 NASZA OCENAocena25
 Pump Master

Prostota wykonania i cena są mocnym argumentem stojącymi za tą pompką. W przeciwieństwie do Bathmate nie wykorzystuje ona środowiska wodnego, co sprawia, że przy zakupie tego produktu powinieneś zaopatrzyć się również w dobry żel.

#4 XL Sucker

Cena:99zł
 NASZA OCENAocena2
 XLsucker

Ekonomiczne rozwiązanie dla najbardziej oszczędnych. Do pompki warto zakupić żel, spowoduje to poślizg i nawilżenie co jest bardzo ważne przy używaniu tego typu urządzeń. Polecamy mężczyznom chcącym dopompować swoją męskość jedynie „od święta”.

Jak działają pompki do penisa?

Działanie opiera się na wytworzeniu podciśnienia wewnątrz aparatu próżniowego. Efektem jest intensywny napływ krwi do ciał jamistych penisa, które rozciągają się i zwiększają swoją objętość. Pompki do penisa są urządzeniem pomocnym w powiększaniu penisa, ale równie dobrze mogą być wykorzystane w leczeniu zaburzeń erekcji.

Jak używać pompki do penisa?

Stosowanie pompki jest bardzo proste. Do regularnego stosowania powinieneś wybrać pompkę lepszej jakości, tak aby zniwelować ryzyko działań niepożądanych.

  • użyj lubrykantu, aby nawilżyć skórę penisa u jego nasady
  • umieść penisa wewnątrz aparatu próżniowego, następnie zacznij usuwać powietrze za pomocą pompki
  • jedna sesja powinna trwać nie więcej niż około 15 minut

W przypadku problemów z osiągnięciem badź utrzymaniem erekcji stosuje się również dołączana do każdej pompki pierścienie erekcyjne. Mają one na celu zatrzymanie krwi w ciałach jamistych penisa zapobiegając utracie wzwodu. Pierścienie nie powinny być stosowane dłużej niż przez 30 minut.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.