Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Ranking pompek do penisa - powiększanie penisa i mocniejsze erekcje

Pompki do penisa stosuje się w dwóch celach. Pierwszym jest powiększenie penisa, zaś drugim wzmocnienie erekcji. W ubiegłym wieku pompki próżniowe były główną metodą zalecaną przez lekarzy w leczenia zaburzeń erekcji. Jaka pompkę do penisa wybrać? Czym się one różnią i jak je stosować?

 

#1 Bathmate Hercules

Cena: 329zł
NASZA OCENAocena5
bathmate hercules

Bathmate Hercules to o 30% mniejszy brat Bathmate Goliath. Pompka mniejszego rozmiaru, a mimo to zajmuje pierwsze miejsce w rankingu? Dla większości będzie to wystarczająco duża pompka a przy tym pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli nie planujesz występów w filmach porno rozmiar tej pompki pozwoli na  powiększenie penisa do satysfakcjonujących rozmiarów.

#2 Bathmate Hydromax X30

Cena: 539zł
 NASZA OCENAocena5
 Bathmate Goliat

Bathmate Hydromax X30 jest bliźniaczym modelem Herculesa z tą różnicą, że generuje 35% większą siłę ssącą. Pompka stworzona z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach. Podobnie jak Bahmate Hercules wykorzystuje działanie wodnego środowiska, dzięki czemu jest jeszcze bardziej skuteczna i bezpieczna. Dokładną specyfikację poznasz na stronie oficjalnego dystrybutora.

#3 Pump Master

Cena: 149zł
 NASZA OCENAocena25
 Pump Master

Prostota wykonania i cena są mocnym argumentem stojącymi za tym urządzeniem. W przeciwieństwie do Bathmate nie wykorzystuje środowiska wodnego, przy zakupie tego produktu powinieneś zaopatrzyć się w dobry lubrykant. Częste użytkowanie będzie generować stały koszt wiążący się z zakupem lubrykantu – zastanów się czy będzie to dla Ciebie opłacalne. Jeśli nie to warto wybrać pompkę Bathmate, wyższa cena pompki może zwrócić się z nawiązką, a przy tym otrzymasz urządzenie bardzo dobrej jakości.

#4 XL Sucker

Cena: 99zł
 NASZA OCENAocena2
 XLsucker

Ekonomiczne rozwiązanie dla najbardziej oszczędnych. Do pompki warto zakupić lubrykant, powodujący poślizg i nawilżenie co jest bardzo ważne przy używaniu tego typu urządzeń. Polecamy mężczyznom chcącym dopompować swoją męskość sporadycznie w przypadku sporadycznych problemów ze wzwodem.

Jak działają pompki do penisa?

Działanie opiera się na wytworzeniu podciśnienia wewnątrz aparatu próżniowego. Efektem jest intensywny napływ krwi do ciał jamistych penisa, które rozciągają się i zwiększają swoją objętość. Pompki do penisa są urządzeniem pomocnym w powiększaniu penisa, ale równie dobrze mogą być wykorzystane w leczeniu zaburzeń erekcji o czym szerzej napisaliśmy w artykule - Pompki próżniowe w leczeniu zaburzeń erekcji.

Jak używać pompki do penisa?

Stosowanie pompki jest bardzo proste. Do regularnego stosowania polecamy wybrać pompkę lepszej jakości, tak aby zniwelować ryzyko działań niepożądanych.

  • użyj lubrykantu, aby nawilżyć skórę penisa u jego nasady,
  • umieść penisa wewnątrz aparatu próżniowego, następnie zacznij usuwać powietrze za pomocą pompki,
  • jedna sesja powinna trwać nie więcej niż około 15 minut.

W przypadku problemów z osiągnięciem bądź utrzymaniem erekcji stosuje się pierścienie erekcyjne. Mają one na celu zatrzymanie krwi w ciałach jamistych penisa zapobiegając utracie wzwodu. Pierścienie nie powinny być stosowane dłużej niż przez 30 minut.

Skutki uboczne używania pompki erekcyjnej

Zgłaszanymi skutkami ubocznymi przez stosujących są najczęściej, przetarcia i zasinienia. Aby tego uniknąć należy stosować lubrykant lub korzystać z pompek wykorzystujących środowisko wodne. Przed użyciem dokładnie przeczytaj instrukcję dołączoną przez producenta. Pompki do penisa są najczęściej polecane nie dla samego powiększenia penisa, ale leczenia zaburzeń erekcji w przypadku osób, które z pewnych względów nie mogą stosować leczenia farmakologicznego.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.