Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Recepta na zdrowie? Więcej seksu! Korzyści płynące z uprawiania seksu

Dla większości z nas seks kojarzy się jedynie z przyjemnością. Poza psychiczną przyjemnością jaką doznajemy, częste stosunki przynoszą wiele korzyści, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Oto 8 powodów, dlaczego seks świetnie wpływa na nasz organizm i dlaczego powinieneś uprawiać go jeszcze więcej! 

Fakt #1 – Redukuje stres

redukuje stresPraca i życie rodzinne łatwo nasila poziom stresu, który działa zabójczo nie tylko na nasze samopoczucie ale również zdrowie. Może powodować poważne problemy z sercem, bóle głowy, problemy trawienne, otyłość, cukrzycę czy depresję, kolejno prowadząc do zaburzeń erekcji.
„Tak jak ćwiczenia, seks podnisu poziom hormonów szczęścia, w momencie orgazmu jest ich istna eksplozja!”

Fakt #2 – Uśmierza ból

usmierza bolMęczy Cię migrena lub inny ból, który odbiera ochotę na seks? Badanie przeprowadzone przez zespół neurologów z Uniwersytetu w Münster dowodzi na to, że seks łagodzi ból. Aż połowa pacjentów stwierdza, że odbycie stosunku pomogło im w walce z bólem. Przyjemne z pożytecznym? Naukowcy twierdzą, że seks może skutecznie zastąpić tabletki przeciwbólowe.

Fakt #3 – Wspomaga spalanie tłuszczu

spala kalorieZapomnij o godzinach spędzonych na bieżni – chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Zacznij korzystać z uroków miłości! Seks jest świetnym ćwiczeniem, podczas którego spalamy sporo kalorii. Przez 30 minut mężczyzna spala średnio 150 – 200 kcal – dokładnie tyle ile spala się podczas około 15-20 minut biegu na bieżni! Co wybierasz? Wybór należy do Ciebie.

Fakt #4 – Zapobiega rakowi prostaty i chorobom serca

zapobiega chorobomWedług EUCAN rak prostaty stanowi około 25% wszystkich zdiagnozowanych nowotworów. Co ciekawe możemy zauważyć, że częściej na raka prostaty chorują mężczyźni z krajów Europy zachodniej. Naukowcy z Haravadu i National Cancer Institiute przeprowadzili badanie, w którym mężczyźni notowali ile razy dochodziło do ejakulacji podczas każdego miesiąca. Badanie wskazuje na 25% mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na raka u mężczyzn odnotowujących ponad 21 wytrysków w ciągu miesiąca w porównaniu z grupą mężczyzn u których dochodziło do zaledwie 4-7 wytrysków miesięcznie. Naukowcy twierdzą, że wiąże się to ściśle z oczyszczaniem prostaty podczas ejakulacji. Seks jest dobry również dla naszego serca, regularne uprawianie seksu zmniejsza poziom stresu oraz wspiera układ krążenia.  

Fakt #5 – Reguluje cykl menstruacyjny kobiet

Jeśli jej miesiączka jest nieregularna, częste współżycie może utrzymać cykl menstruacyjny w ryzach. Seks powoduje uwalnianie hormonów, które odpowiadają za jego regularność, jednocześnie zmniejszając poziom hormonu stresu winnego za zaburzenia miesiączki.

Fakt #6 – Zdrowsza sperma

zdrowa spermaCodzienne uprawianie seksu poprawia płodność – taki wniosek wysnuli Australijscy badacze. Co więcej już kilku dniowa abstynencja seksualna może negatywnie wpływać na męskie markery płodności – parametry charakteryzujące jakość nasienia. Wniosek? Jeśli staracie się o dziecko połóżcie się spać… troszkę później.

Fakt #7 – Pomaga się zrelaksować oraz podnosi jakość snu

ulatwia zasnacProblemy z zaśnięciem? Satysfakcjonujący stosunek pomoże Ci zrelaksować się oraz łatwiej zasnąć. Dlaczego seks pozytywnie wpływa na sen? Akt jest formą aktywności fizycznej o czym już wcześniej wspomnieliśmy, podczas każdej aktywności fizycznej uwalniają się endorfiny, dzięki którym czujemy się szczęśliwi. Naturalną rzeczą jest również, że po każdym wysiłku czujemy się zmęczeni. Z biologicznego punktu widzenia, u mężczyzny po osiągnięciu orgazmu uwalnia się prolaktyn – substancja wpływająca na satysfakcję seksualną oraz uczucie senności.

Fakt #8 – Podnosi libido

podnosi libidoIm więcej seksu, tym większe szanse na owocne życie intymne. Niskie libido często dotyka kobiety - regularnie odbywane stosunki mogą pomóc na ten problem. Regularne uprawianie seksu pomaga zarówno kobietom i mężczyznom. 

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.