Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Rozciąganie penisa - ranking ekspanderów

Ekstendery działają poprzez systematyczne rozciąganie członka. Jaki ekstender wybrać? Jak często używać, a może skorzystać z innej metody?

Ekspandery mają jak każda inna metoda zarówno zalety jak i wady. W zależności od producenta, zalecane jest noszenie go od 1 do nawet 12 godzin dziennie; uzależnione jest to od specyfiki danego produktu. Zanim jednak zrezygnujesz z tej metody ze względu na czas przez jaki powinno się go nosić musisz wiedzieć, że dobrze wykonane ekstendery są całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Oprócz powiększania członka korygują skrzywienie, dzięki czemu Twój członek będzie wyglądał na większego. Jest to naszym zdaniem druga najlepsza metoda, zaraz za tabletkami na powiększenie penisa. Więcej na temat każdego z nich dowiesz się na oficjalnych stronach producentów lub dystrybutorów.

1. ProLong System

Cena: 939zł
 NASZA OCENAocena5
ProLong System

Aktualnie najlepszy produkt na rynku, który jest wart swojej ceny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewnia trwałość i niezawodność. Badania przeprowadzone wykazały, że poza wydłużeniem członka znacząco wpływa na korekcję skrzywienia, a w niektórych przypadkach doprowadza do kompletnego wyeliminowania tego problemu. Do kupienia w w stylowym drewnianym opakowaniu.

2. Phallosan

Cena: 999zł
NASZA OCENA  ocena45
Phallosan

Nieco droższy od swojego konkurenta, co sprawiło że uplasował się na drugiej pozycji w naszym rankingu. Jego zaletą jest innowacyjność w kwestii powiększania penisa, jest to połączenie klasycznego ekstendera z pasem próżniowym co jest kompletną nowością na rynku. Jeśli Twój budżet Ci na to pozwala będzie to dobry wybór.

 3. AndroPenis

Cena: 599zł
 NASZA OCENA ocena4
Andropenis

Solidnie wykonany, zapewnia skuteczność na bardzo wysokim poziomie. Producent oferuje również uboższą wersję produkty, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Posiada referencje takich porali jak Interia.pl czy Niewiarygodne.pl, o czym możesz przeczytać na stronie dystrybutora.

4. AndroExtender

Cena: 399zł
NASZA OCENAocena35
Androextender

Zdecydowaliśmy się na umieszczenie tego modelu urządzenia ze względu na jego cenę. Jesteśmy świadomi tego, że nie każdego stać na produkt z najwyższej półki. AndroExtender jest najtańszym urządzeniem do rozciągania przyrodzenia na który warto zwrócić uwagę. Producent zaleca stosowanie go od 4 do 8 godzin dziennie.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.