Sekret pierwszej randki – zaurocz ją na pierwszym spotkaniu

Pierwsza randka to niemałe wyzwanie. Można ją spokojnie przyrównać to tych psychologicznych kilku sekund, podczas których buduje się pierwsze wrażenie o drugiej osobie. Bezspornie to moment, w którym może rozpocząć się coś magicznego, pełnego emocji i uniesień. Podpowiemy wam Panowie jak zauroczyć kobietę na pierwszym spotkaniu i sprawić, że będzie śniła o kolejnym.

Przepis na sukces

Każdy chciałby poznać niezawodny sposób na sukces pierwszej randki, tymczasem taki nie istnieje. Można powiedzieć, że ile kobiet, tyle sposobów, na szczęście pewne zachowania są niezmienne i to właśnie na nich należy oprzeć swoje działanie. Randka zakończy się pomyślnie, jeśli sprytnie pomieszacie stanowczość, delikatność, empatię, wyczucie i szarmancję. Brzmi nieco skomplikowanie, ale uwierzcie, że właśnie te cechy są tymi, których oczekują kobiety. Wyważenie ich powinno być intuicyjne. Należy się wystrzegać nadmiernej przesady — np. kobiety lubią komplementy, ale ich morze będzie je topiło, a nie wynosiło na wyżyny.

Przygotuj się

Wiesz z jaką kobietą się spotykasz i jakie wybraliście miejsce na pierwszą randkę. Skup się na właściwym przygotowaniu. Jeśli umówiliście się do opery nie możesz pójść w stroju sportowym i odwrotnie, jeśli zaczynacie spotkanie w pubie nie pójdziesz tam w pełnym garniturze. Pamiętaj jednak o schludnym wyglądzie. Wybierz perfumy sensualne, z niskimi tonami — te zawsze zapisują się na dłużej w pamięci kobiet i wywołują ciepłe, a czasem i erotyczne skojarzenia. Jeśli nie wiesz jakich mężczyzn lubi twoja wybranka postaraj się tego dowiedzieć, ale nie pytaj wprost! Możesz prześledzić jej profil społecznościowy, sprawdzić jak sama lubi się ubierać — to wiele ci powie.

Kluczowy moment — randka

Zapomnij o spóźnieniu — bądź przed czasem! Kobieta nie może na Ciebie czekać. W dobrym tonie jest ofiarowanie kwiatów — nie musi to być od razu bukiet czerwonych róż, wystarczy jeden kwiat lub polny bukiecik. Pamiętaj o mowie ciała, która będzie przesyłała jej sygnały o twoim rzeczywistym zainteresowaniu. Na pierwszej randce nie opowiadaj o problemach rodzinnych i zawodowych. Zadając pytania nie wykraczaj poza ogólnie przyjęte normy, nie wchodź z przysłowiowymi butami w jej prywatność. Dobrym punktem zaczepienia są rzeczywiste zainteresowania. Słuchaj, prowadź rozmowę, ale uwaga — nie podtrzymuj dyskusji na siłę . Chwila ciszy nie musi być niezręczna, możesz ją wykorzystać do muśnięcia jej dłoni czy głębszego spojrzenia w jej oczy.

Tego unikaj

Pod żadnym pozorem nie staraj się być fajniejszy niż jesteś. Kobiety mają automatyczny barometr pajacowania i takie zachowanie kojarzy im się z wyrośniętymi chłopcami, a nie z prawdziwymi mężczyznami. Nie przekraczaj granic intymności. Co prawda seks na pierwszej randce nie jest zbrodnią, a nawet jest możliwy, jednak musi on wypływać z ogólnie stworzonej atmosfery, a nie twoich podtekstów, które mogą zostać odczytane jako seksizm i grubiaństwo. Pamiętaj, by pozwolić kobiecie wybrać dania z menu, a także zachowaj podstawowe zasady savoir-vivre. Przejmuj kontrolę w momentach, w których to mężczyzna powinien się określać np. podczas degustacji wina. Oczywiście zapomnij, że za wspólną kolację zapłaci kobieta lub będziecie płacili po połowie — Ty regulujesz rachunek.

Finał

Patrz jej w oczy, mów komplementy i podsumuj to spotkanie dając do zrozumienia, że jesteś nią oczarowany. Po randce wyślij wiadomość z podziękowaniem za wspólnie spędzony wieczór — możesz pozwolić sobie na finezję i pewną dozę słodyczy. Jeśli randka była naprawdę udana możesz wysłać jej kwiaty lub czekoladki — co prawda większość kobiet deklaruje swoją przynależność do idei feminizmu, ale takie gesty zawsze kradną nie tylko serce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *