Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Stymen – opinie na forum, cena, skład i skuteczność

Stymen jest preparatem pomagającym w problemach z potencją. Jakie są o nim opinie na forum? Czy ten jednoskładnikowy środek jest skuteczny? Podstawowe informacje na temat Stymenu.

 

Skład i dawkowanie

Stymen jest jednoskładnikowym preparatem. Zwarty w nim prasteron (DHEA) znany również pod nazwą dehydroepiandrosteron to hormon stymenprodukowany w organizmie przez nadnercze. Według specjalistów najwyższy jego poziom osiągamy między 20. a 30. rokiem życia. Jego ilość bezpośrednio wpływa na produkcję testosteronu. W składzie znajdziemy 10mg przypadające na jedną tabletkę. Zalecana dawka początkowa to 10mg, stopniowo można zwiększać aż do 50mg na dobę, z progresją 10mg co dwa tygodnie.

Okres Dawka
1 tydzień 10 mg/doba (1 tabletka)
2 tydzień 10 mg/doba (1 tabletka)
3 tydzień 20 mg/doba (1 tabletka)
4 tydzień 20 mg/doba (1 tabletka)
5 tydzień 30 mg/doba (1 tabletka)
6 tydzień 30 mg/doba (1 tabletka)
7 tydzień 40 mg/doba (1 tabletka)
8 tydzień 40 mg/doba (1 tabletka)
9 tydzień 50 mg/doba (1 tabletka)
10 tydzień 50 mg/doba (1 tabletka)

Opinie na forum

Ciężko znaleźć opinie na forach i jednoznacznie określić czy Stymen to rzeczywiście dobry preparat na potencję. Najczęściej forumowicze polecają inne tabletki. Nie oznacza to oczywiście, że Stymen jest nieskuteczny. Silne działania marketingowe innych środków na potencję zostawia Stymen w cieniu, choć naszym zdaniem warto bliżej się przyjrzeć Stymenowi, a dokładnie DHEA, czyli substancji, którą zawiera.

Cena i skuteczność

Aby zauważyć poprawę należy stosować Stymen regularnie przez kilka tygodni. Preparat łatwo dostępny w aptekach, do kupienia bez recepty. Cena wynosi około 45zł za jedno opakowanie zawierające 60 tabletek.

Przeciwskazania

Stymen nie jest powinien być stosowany przez osoby poniżej 40. roku życia. Stosują dawki większe niż 50mg przez dłuższy okres czasu, zaleca się wykonywania badań laboratoryjnych na zawartość stężenia prosteronu w surowicy. Lek stosowany według zaleceń producenta nie powinien negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Stymen powinien być stosowany pod kontrolą lekarską.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.