Stymen – opinie na forum, cena, skład i skuteczność

Stymen jest preparatem pomagającym w problemach z potencją. Jakie są o nim opinie na forum? Czy ten jednoskładnikowy środek jest skuteczny? Podstawowe informacje na temat Stymenu.

Skład i dawkowanie

Stymen jest jednoskładnikowym preparatem. Zwarty w nim prasteron (DHEA) znany również pod nazwą dehydroepiandrosteron to hormon produkowany w organizmie przez nadnercze. Według specjalistów najwyższy jego poziom osiągamy między 20. a 30. rokiem życia. Jego ilość bezpośrednio wpływa na produkcję testosteronu. W składzie znajdziemy 10 mg przypadające na jedną tabletkę. Zalecana dawka początkowa to 10 mg, stopniowo można zwiększać aż do 50 mg na dobę, z progresją 10 mg co dwa tygodnie.

OkresDawka
1 tydzień10 mg/doba (1 tabletka)
2 tydzień10 mg/doba (1 tabletka)
3 tydzień20 mg/doba (2 tabletki)
4 tydzień20 mg/doba (2 tabletki)
5 tydzień30 mg/doba (3 tabletki)
6 tydzień30 mg/doba (3 tabletki)
7 tydzień40 mg/doba (4 tabletki)
8 tydzień40 mg/doba (4 tabletki)
9 tydzień50 mg/doba (5 tabletki)
10 tydzień50 mg/doba (5 tabletki)

Opinie na forum

Ciężko znaleźć opinie na forach i jednoznacznie określić czy Stymen to rzeczywiście dobry środek na potencję. Najczęściej forumowicze polecają inne tabletki. Nie oznacza to oczywiście, że Stymen jest nieskuteczny. Silne działania marketingowe innych środków na potencję zostawia Stymen w cieniu, choć naszym zdaniem warto bliżej się przyjrzeć Stymenowi, a dokładnie DHEA, czyli substancji, którą zawiera.

Cena i skuteczność

Aby zauważyć poprawę należy stosować Stymen regularnie przez kilka tygodni. Preparat łatwo dostępny w aptekach, do kupienia bez recepty. Cena wynosi około 45zł za jedno opakowanie zawierające 60 tabletek.

Przeciwskazania

Stymen nie jest powinien być stosowany przez osoby poniżej 40. roku życia. Stosują dawki większe niż 50mg przez dłuższy okres czasu, zaleca się wykonywania badań laboratoryjnych na zawartość stężenia prosteronu w surowicy. Lek stosowany według zaleceń producenta nie powinien negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Stymen powinien być stosowany pod kontrolą lekarską.

Stymen

45 zł
4.6

Ocena

4.6/10

Zalety

 • Łatwo dostępny w aptece
 • Dobry stosunek cena-wydajność-jakość

Wady

 • Przed stosowaniem zalecania badania laboratoryjne

3 komentarze

 1. Wydałem trochę kasy czyli ok.200 zł i nic. Stymen w ogóle nie zadziałał, zero lepiej. Szkoda pieniędzy, już lepiej na bieżąco Maxigra GO, zadziałała nawet po kilku godzinach.

 2. Ocena

  10

  od razu wziąłem dwie tabletki i efekt był natychmiastowy, pomyślałem że producent ostrożnie dmucha na zimne więc co zaszkodzi dwie, zacząłem głębiej oddychać, potem poprawiła się szybkość reakcji motorycznych w działaniu , pewne ruchy i co ważniejsze przestałem się garbić i jakby ostrzej widzieć, dłużej mogłem na coś patrzeć. To dopiero 3 dni! Z zapałem testuje stymen, Długo podejrzewałem u siebie apatie fizyczną i psychiczną, brak pewności siebie wiedziałem że to testosteron, i nagle ta reklama stymenu i zakup. Czuje że mógłbym komuś dokopać gdyby się przypałętał:)

 3. Ocena

  5

  Po 10 tygodnia efekt przeciętny, nie mogę napisać, że nic nie pomógł, bo jest trochę lepiej, ale spodziewałem się więcej za tą cenę. Ode mnie 5/10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *