Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

Tabletki na opóźnienie wytrysku

Szukasz dyskretnej metody? Tabletki na opóźnienie wytrysku to dyskretna i jednocześnie skutecznz metodz. Wszystkie tableki w naszym rankingu zawierają jedynie nauralne składniki, dzięki czemu nie narażasz się na jakiekolwiek skutki uboczne! Sprawdź najlepsze środki na opóźnienie wytrysku. Tabletki to tylko jedna z wielu metod na przedwczesny wytrysk, koniecznie sprawdź pozostałe - Jak przedłużyć stosunek – 7 metod na opóźnienie wytrysku.

#1 Climax Control

Cena: 169zł
Czas kuracji 1 opakowaniem: 30dni

NASZA OCENA:   ocena5

climax control

Climax Control to zdecydowanie numer 1 wśród tabletek na opoźnienie wytrysku. Dostępne bez recepty oraz całkowicie bezpieczne. Działanie tego preparatu opiera się na regulacji poziomu serotoniny, która jest ściśle powiązana z przedwczesnym wytryskiem. Pierwsze efekty można odczuć już po kilku dniach stosowania tego preparatu.

 

#2 Ograsm Control

Cena: 124,90zł
Czas kuracji 1 opakowaniem: 30dni

NASZA OCENA:   ocena4

orgasm control

Orgasm Control to cała linia produktów pomocnych w walce z przedwczesnym wytryskiem. Można wybrać produkt w postaci tabletek, żelu, sprayu lub chusteczek, które podobnie jak prezerwatywy nasączone są specjalną substancją. Jeśli jednak decydujesz się na tabletki zdecydowanie lepszy wyborem będzie Climax Control.

#3 Ograsm Extra

Cena: 119,90zł
Czas kuracji 1 opakowaniem: 30dni

NASZA OCENA:   ocena25

 orgasm extra

Kompozycja ziół, witamin i minerałów z pewnością będzie wsparciem dla organizmu i pomoże kontrolować wytrysk w większym stopniu, jednak w porównaniu do wyżej wymienionych produktów jego skuteczność jest o wiele mniejsza. Nie powinno się oceniać książki po okładce, tak samo tabletek po butelce, jednak producent niezbyt przyłożył się do kwestii wizualnej, dlatego nie wywiera on zbyt dobrego pierwszego wrażenia.

#4 Confido

Cena: 117zł
Czas kuracji 1 opakowaniem: 30dni

NASZA OCENA:   ocena2

 confido 1

Confido w składzie zawiera jedynie zioła, które wpływają pozytywnie na kontrolowanie wytrysku. Pomimo to, jego cena według nas jest zawyżona, a co więcej nie wielu mężczyzn w pełni rozwiązuje swój problem bezpośrednio przez stosowanie tego preparatu. Są to raczej tableki na opóźnienie wytrysku z niższej półki.

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.