Sprawdź nasze rankingi produktów!

 

pills2
TABLETKI NA POWIĘKSZENIE PENISA
Sprawdzone tabletki na powiększenie penisa. Nie daj się nabić w butelkę! 

 

Tabletki na przedwczesny wytrysk
TABLETKI NA OPÓŹNIENIE WYTRYSKU
Problem z wytryskiem? Dzięki tym tabletkom zaczniesz kontrolować swój wytrysk!

 

tabletki na potencje 
TABLETKI NA POTENCJĘ

Problemy z erekcją? Sprawdź nasz ranking tabletek na MEGA potencję.

  Czytaj dalej   Czytaj dalej   Czytaj dalej

XtraSize – opinie, cena, dawkowanie, skład i efekty

XtraSize to jeden z czołowych preparatów na powiększanie penisa. Jakie są o nim opinie na forum? Jakie jest jego dawkowanie, skład i możliwe efekty? Wszystko na temat XtraSize.

 

xtrasize opinie

XtraSize – jak działa i dla kogo?

xs dawkowanie skladPodczas erekcji krew wypełnia ciała jamiste. Ich pojemność wiąże się z rozmiarem Twojego penisa podczas erekcji oraz siłą erekcji. Poprzez regularne przyjmowanie XtraSize zwiększa się chłonność ciał jamistych, zwiększa się ich objętość i pojemność. Tkanki pęcznieją i rozszerzają się prowadząc do zwiększenia się długości i grubości penisa. XtraSize to według naszego rankingu najlepsze tabletki na powiększenie penisa.

Skład i cena XtraSize

W skład wchodzą jedynie naturalne składniki takie jak: tribulus terrestris, maca root, saw palmetto, l-arginine HCl, pumpkin seed, panax ginseng. Sarsaparilla, stinging nettle, licorice root. Są to kluczowe składniki przy powiększaniu penisa. Wiele z nich działa jak afrodyzjaki, zwiększając ochotę na seks oraz zapewniając dłuższe i mocniejsze erekcje. Cena za jedno opakowanie wynosi 179zł, kupując w zestawach można liczyć na rabat. Oryginalne produkty znajdziecie na STRONIE PRODUCENTA. Prosimy o zachowanie szczególnej czujności kupując na portalach aukcyjnych, sprzedawcy wabiąc niższą ceną często sprzedają podrobione produkty.

Dawkowanie i efekty

xtrasize efektyZaleca się przyjmowanie jednej kapsułki dziennie po posiłku lub 30 minut przed stosunkiem. XtraSize poza powiększaniem penisa wzmacnia erekcję, dlatego właśnie warto stosować je przed seksem. Według producenta można spodziewać się nawet 7,5cm większego penisa po zakończonej kuracji. Jest to raczej podkolorowany wynik, według nas optymalny przyrost na który można liczyć to około 3-4cm.

Komentarze obsługiwane przez CComment

facebook wiecejmeskoscitwitter wiecejmeskosciyoutube wiecejmeskoscigoogleplus wiecejmeskosci


  Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie w praktyce jakikolwiek porad, które dostępne są na stronie. Przed skorzystaniem z nich skonsultuj je ze swoim lekarzem.